








745 ₴
Динамічний спосіб життя сучасних батьків зобов'язує діток підлаштовуватися під усі зміни, що відбуваються у звичайному життєвому графіку.
Але не всі діти легко та просто приймають вимоги пап і мам.
Наприклад, привчання дитини до горщика — досить трудомісткий і тривалий процес. Всі дітки різні, і не всі згодні відразу ходити в туалет «дорослому». А коли обставини складаються так, що сім'ї доведеться тривалу подорож за місто, довга прогулянка, і не відомо, чи завжди буде можливість відвести чадо в туалет, на допомогу прийде оригінальна та необхідна річ — дорожній горщик.
Банан-горщик для дітей, які вже вміють сидіти.
Максимальне навантаження 50 кг. Розмір - довжина 27 см, ширина 23.5 см
Легкий вага робить його зручним для прогулянок, для поїздок и подорожей легко перетворюється на милий "банан".
Цей невеликий туалет можна використовувати вдома або в дорозі, стійкий і з антиковзними ніжками.
Міцний и зручний. Виготовлений з високоякісних матеріалів, не токсичний, не містить BPA, що гарантує безпеку дітей.
В комплект постачання входять:
Також рекомендуємо взяти в дорогу
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горщик-трансформер |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
| Паковання | |
| упаковка | в сумці переносній |
| особливості | |
| особливості горщика | горщик без дна |