







825 ₴
Труси зроблені з чистої бавовни зовні. На відміну від звичайних тренувальних трусів, ці мають суцільну мембрану всередині і поглинаючу 6-шарову біо-марлю.
Труси – це не підгузки, їх мета зовсім інша. Труси витримують до 0.2 л рідини. Більше ні. ЦЕ НЕ ПІДГУЗКИ. Також вони можуть підтікати перший час.
Труси мають створити дискомфорт дитині під час мочіння, щоб дитина почала сама проситись на горщик.
З практики наших клієнтів для привчення до горщика потрібно від 2х тижнів до 2 місяців. Все залежить вік віку та самої дитини.
При виборі трусів слід розуміти, що це не ПІДГУЗНИК.
Тренувальні труси вимагають більш частого реагування мами : попісяв – переодягли.
Щоб тренувальні труси не підтікали, Потрібно підібрати вірний розмір по ЗАМІРАХ.
Резинки на ніжках мають сидіти щільно, інакше волога буде виливатися.
Щоб тренувальні труси Вас не підвели, не потрібно одягати на них щільно прилягаючий одяг, що може привести до миттєвого протіканню.
Краще вибрати одяг, який вільно сидить по дитині.
Догляд за трусами:
РОЗМІРИ
Розмір 90 - (8кг-12кг)
висота 22 см
ширина 24 см
резинка на талії в не натягнутому вигляді 36 см (повна окружність) тягнеться до 48 см в таліі
резинка на ніжках в ненатягнутому вигляді 24 см тягнеться до 32 см
Розмір 100 - (13кг-16кг)
висота 22 см
ширина 26 см
Резинка на талії в не натягнутому вигляді 38 см (повна окружність) тягнеться до 52 см в талії
резинка на ногах в ненатягнутому 26 см тягнеться до 34 см
Розмір 110 - (17кг-20кг)
висота 24 см
ширина 27 см
резинка на талії в ненатягнутому вигляді 42 см (повна окружність вказана) тягнеться до 56
резинка на ніжках в не натягнутому 28 см (повна окружність вказана)
тягнеться до 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підгузників | Трусики |
| Розмір підгузників | 90 |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Анатомічна форма | Так |
| Індикатор наповнення | Ні |
| Фіксація підгузка | Без застібки |
| Виріз для пупка | Ні |
| Еластичний пояс | Так |
| Еластичні бічні манжети | Так |
| Просочення підгузників | Без просочення |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Підгузник |
| Кількість шарів | Багатошарові |
| Внутрішній шар вкладиша | Біо-марля |
| Поглинання | 200 мл |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Трусики |
| Вікова група | 1год-4 года |
| Багаторазові підгузники | |
| Тип багаторазових підгузків | Без кишені |
| Матеріал вкладиша | Бавовна |
| Матеріал внутрішньої сторони | Бавовна |
| Матеріал зовнішнього боку | Бавовна |
| Кількість вкладишів в комплекті | 0 шт. |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 1 см |