







745 ₴
Динамічний спосіб життя сучасних батьків зобов'язує діток підлаштовуватися під усі зміни, що відбуваються у звичайному життєвому графіку.
Але не всі діти легко та просто приймають вимоги пап і мам.
Наприклад, привчання дитини до горщика — досить трудомісткий і тривалий процес. Всі дітки різні, і не всі згодні відразу ходити в туалет «дорослому». А коли обставини складаються так, що сім'ї доведеться тривалу подорож за місто, довга прогулянка, і не відомо, чи завжди буде можливість відвести чадо в туалет, на допомогу прийде оригінальна та необхідна річ — дорожній горщик.
Банан-горщик для дітей, які вже вміють сидіти. Максимальне навантаження 50 кг.
Легкий вага робить його зручним для прогулянок, для поїздок и подорожей легко перетворюється на милий "банан".
Цей невеликий туалет можна використовувати вдома або в дорозі, стійкий і з антиковзними ніжками.
Міцний и зручний. Виготовлений з високоякісних матеріалів, не токсичний, не містить BPA, що гарантує безпеку дітей.
В комплект постачання входять:
Також рекомендуємо взяти в дорогу
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дорожній горщик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 0.235 кг |
| Стан | Новий |